Trukid

TruBaby Water & Play serisi (Spf 30+) özellikle 0-2 yaş arası bebekler için geliştirilmiştir. (Prosedür gereği 0-6 ay arası bebekler için doktora danışılması tavsiye edilir.) Bebeğinizi güneşten korunmanın gerekli olduğu tüm zamanlarda doğal koruma sağlar. Özellikle deniz, güneş, kum tatillerinde çok işinize yarayacak! Suya dayanıklı olması sebebi ile tekrar tekrar krem sürmek zorunda değilsiniz. Losyon şeklindeki pratik yapısı kullanım kolaylığı sağlar.

 

Güneşin zararlı ışınlarından korunması, aynı zamanda vücuduna herhangi bir zararlı kimyasal nüfuz etmemesi için özel olarak geliştirilmiş ve formüle edilmiştir. İçeriğindeki mineral filtreler ile doğal ve organic bileşenler sayesinde optimum cilt koruması sağlarken suya dayanıklı olması optimum koruma süresini de uzatır.

TruKid 2011 yılında Amerika'nın en doğal içerikli güneş koruyucusu seçilmiştir. TruKid güneş koruyucuların laboratuvar testlerini yapan sivil toplum kuruluşu Amerika Çevresel Çalışma örgütünün yaptığı testlerde tüm markalar arasında insana ve doğaya en az zararlı ürün oldu.

 

Tamamen doğal içeriklerle hazırlanmış formülü sayesinde bebekten yetişkin insane kadar güvenle kullanılabilir. Testlerde kullanıldığında cildin inceldiği lezyon ve tümor oluşumlarını hızlandırdığı ispatlanan A vitamini de TruKid'de bulunmuyor.

Geniş spektrumlu koruma formülü sayesinde güneşin uva-uvb ışınlarını emme özelliğine sahiptir. Gluten içermediği için çölyak hastaları da bu ürünleri rahatça kullanabilirler. Egzamalı cilt tiplerine uygundur.

Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. EWG Skin Deep Database sitesinde Trukid ürünlerini inceleyebilirsiniz.

 

İçerik: Trukid ürünlerinin hiçbiri paraben, fitalat, sls, sles, silikon, 1,4 dioxane, gluten, A vitamini, yapak koku ve bpa içermez.

 

Hacim: 58 ml

 

Kullanım: Güneşe çıkmadan 15 dk önce uygulayınız. Her 80 dk’da bir tekrar ediniz.

 

Amerika'dan ithal edilmiştir.

 

 

 
  • Sayı Taksit Toplam
  • 2 70 140
  • 3 49,05 147,15
  • 6 25 150,02
  • 9 17,12 154,04
  • 12 13,47 161,62