MRS. MIGHETTO

 

İsveç’ten ithal edilen Mrs. Mighetto Poster Koleksiyonları, daima sınırlı sayıda üretilir ve koleksiyon tükendiğinde yeniden üretime alınmaz. Her bir koleksiyon seçkin satış noktalarına 4-7 ay boyunca satışta kalır. Her yıl iki yeni koleksiyon piyasaya sunulur.

Mrs. Mighetto’nun her bir karakteri, özel bir isme ve sihirli kişiliğe sahiptir. Her bir karakter suluboya tekniği ile elde çizilir ve sınırlı sayıdaki edisyonları bu orijinal kopya üzerinden çoğaltılır.

 

DEAR WHALIE
Whalie kendini her zaman biraz iri ve hantal hissederdi, çok büyük bir alan kapladığını ve hiçbir zaman bulunduğu ortama sığamadığını düşünürdü… Ama enerjisini bu düşünceyle düşürmek yerine, her yaşayan canlının doldurabileceği özel bir alan olduğu öğretisini benimsedi… Sadece doğru anı beklemek ve o an geldiğinde ruhunun derinliklerinde doğru yerde olduğunu hissedebilmek mükemmeldi…
 
TINY TOFFLE
Gökyüzünün bir başka yerinde Minik Toffle kendi laboratuvarında çalışıyordu. Uzun zamandır bütün kuş türleri üzerine araştırma yapıyordu ve yenidoğan kuşlar üzerinde testler gerçekleştiriyordu. Genellikle minik kuşları eline alır, onları okşayıp sever sonra da alması gereken numuneleri onlara uzun uzun sarılarak alıverirdi…

 

Ölçüler: 18 x 24 cm, İkili Set

Malzeme: Suluboya etkisini hissettirebilmek için, 170 gr Munken Polar sert ve dayanıklı suluboya kağıdı üzerine özel baskı yapılmıştır.

Ambalaj: Özel tüp içinde, ürünün hikayesini anlatan kitap ayracı ile birlikte sunulur. Çerçeve ürüne dahil değildir.

Sınırlı sayıda üretilmiştir. Ürün tükendiğinde, devamı bulunmayacaktır.

DİKKAT: Hassas ürün olması nedeni ile bu üründe iade veya değişim yapılamamaktadır.

İsveç’ten ithal edilmiştir.

  • Sayı Taksit Toplam
  • 2 180 360
  • 3 126,13 378,4
  • 6 64,3 385,78
  • 9 44,01 396,11
  • 12 34,63 415,58