Kids Living Etc, 2016 yılı başında kurulan Türkiye’nin ilk çocuk konsept mağazası… Kurucuları Elif ve Esra, mimarlık fakültesi geçmişlerini, tasarım objelere olan ilgileri ve sayısız yurtdışı seyahatlerinden edindikleri deneyimler ile birleştirdiler… 0-6 yaş bebek ve çocuk ihtiyaçlarına yönelik, 100’e yakın butik tasarım markasını özenle seçerek bir araya getirdiler. Bu markalara ailelerin ihtiyaçları, Avrupa trendleri ve kurucularımızın zevkleri doğrultusunda, her geçen gün yeni biri daha ekleniyor.

Daima yeninin ve daha iyinin peşinde, müşterilerimizin her zaman en güncel ürünlere erişmesi için çabalıyoruz. Hikayesi olan, doğaya ve çevreye saygılı markalar ile çalışıyoruz, portföyümüze eklediğimiz markalar konusunda oldukça seçiçiyiz. Bu sayede, Kids Living Etc’dan satın aldığınız ürünler, her zaman başarılı tasarımcıların elinden çıkan, sınırlı sayıda üretilen ve zincir mağazalarda bulunmayan, uzun yıllar boyunca keyfini çıkarabileceğiniz ürünler haline geliyor…

Kids Living Etc kendi yarattığı çocuk konsept mağazacılığı kulvarında, tüm sektöre ilham vermeye devam ediyor. Bu başarının haklı gururu ile yolumuzda ilerliyoruz.