MRS. MIGHETTO

 

İsveç’ten ithal edilen Mrs. Mighetto Poster Koleksiyonları, daima sınırlı sayıda üretilir ve koleksiyon tükendiğinde yeniden üretime alınmaz. Her bir koleksiyon seçkin satış noktalarına 4-7 ay boyunca satışta kalır. Her yıl iki yeni koleksiyon piyasaya sunulur.

Mrs. Mighetto’nun her bir karakteri, özel bir isme ve sihirli kişiliğe sahiptir. Her bir karakter suluboya tekniği ile elde çizilir ve sınırlı sayıdaki edisyonları bu orijinal kopya üzerinden çoğaltılır.

 

MISS ANNIE
Kuşlar Diyarında kanatsız olarak dünyaya gelmiş olmak çok zordu… Kendisine bağışlanan yeteneği keşfetmesi biraz zaman aldı. Doğumunda Annie’ye kocaman bir kartal hediye edildi, bu kartal onu özel yeteneği ortaya çıkana kadar korumakla yükümlüydü… Bu özel yeteneği sayesinde Annie, istediği zaman kocaman bir kartala dönüşüp, krallığın semalarında cesurca uçabilecekti…
 
MISS SOFIA
Miss Sofia, ülkedeki diğer karakterlerden çok daha minyondu. Ülkesinden ayrılmaya zorlandığında onu bir serçe ailesi kurtarmıştı ve o zamandan beri yemyeşil bir söğüt ağacının tepesindeki yuvalarında birlikte yaşıyorlardı… Sofia yeni ortamına ayak uydurmak için elinden geleni yapıyordu ancak kendi kökenini de düşünmeden edemiyordu…

 

Ölçüler: 18 x 24 cm, İkili Set

Malzeme: Suluboya etkisini hissettirebilmek için, 170 gr Munken Polar sert ve dayanıklı suluboya kağıdı üzerine özel baskı yapılmıştır.

Ambalaj: Özel tüp içinde, ürünün hikayesini anlatan kitap ayracı ile birlikte sunulur. Çerçeve ürüne dahil değildir.

Sınırlı sayıda üretilmiştir. Ürün tükendiğinde, devamı bulunmayacaktır.

DİKKAT: Hassas ürün olması nedeni ile bu üründe iade veya değişim yapılamamaktadır.

İsveç’ten ithal edilmiştir.

  • Sayı Taksit Toplam
  • 2 132,5 265
  • 3 92,85 278,54
  • 6 47,33 283,97
  • 9 32,4 291,58
  • 12 25,49 305,92