Oeuf Nyc

 

Biri Paris’te, diğeri New York’ta doğup büyüyen, farklı bakış açısı ve zevke sahip bir karı-kocanın 2002 yılında kurduğu “Oeuf” (Fransızca “Yumurta”) markasının ilk ürünü, kendi bebekleri için tasarladıkları minimalist karyola… Yenilikçi tasarımlarını, ekolojik ve sürdürülebilirlik felsefesi ile harmanlayan çift, şu anda Amerika ve Avrupa’nın en başarılı mobilya tasarım markalarının arasında bulunuyor.

Dönüşüm kiti ile, Oeuf Sparrow beşiğinizi doğumdan 6 yaşa kadar kullanabilirsiniz. Beşiğinizin tek tarafının açılmasını ve çocuğunuzun yatağına kendi başına rahatça girip çıkmasını sağlar. Yatağın alçak konumu, çocuğunuza ekstra kolaylık sağlar.

Açık kısmın baş ve sonundaki korkuluklar, çocuğun geceleri yataktan düşmesini engeller.

 

Güvenlik: Tüm Amerika, Kanada ve Avrupa Güvenlik ve Sağlık Standartları ile uyumludur.

Akıllı Tasarım: Ürün demonte halde gönderilmektedir. Kurulumu kolaydır. Ayarlanabilir 3 şilte yüksekliğine sahiptir. Minimum boyutlu kutusu ile çevre dostudur (düşük karbon ayak izi).

Nakliye & Montaj: İstanbul içinde nakliye ve montaj ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Fiyatlandırma için bizimle temasa geçebilirsiniz.

Dikkat: Karyola fiyata dahil değildir.

Malzeme: Masif Huş Ağacı'ndan üretilmektedir. Su bazlı, toksik madde içermeyen ve VOC içermeyen cila ve boya kullanılmıştır.

Çevre Dostu: Avrupa’da, FSC sertifikalı fabrikada üretilmektedir. Avrupa Çevre Standartları’na sadık kalınarak üretilmiştir. Geri dönüşümlü karton kullanılarak ambalajlanmıştır. Greenguard Gold sertifikalıdır.

Amerika'dan ithal edilmiştir.

 

 

 

  • Sayı Taksit Toplam
  • 2 690 1380
  • 3 483,51 1450,52
  • 6 246,47 1478,81
  • 9 168,71 1518,41
  • 12 132,76 1593,07