Oeuf Nyc

 

Biri Paris’te, diğeri New York’ta doğup büyüyen, farklı bakış açısı ve zevke sahip bir karı-kocanın 2002 yılında kurduğu “Oeuf” (Fransızca “Yumurta”) markasının ilk ürünü, kendi bebekleri için tasarladıkları minimalist karyola… Yenilikçi tasarımlarını, ekolojik ve sürdürülebilirlik felsefesi ile harmanlayan çift, şu anda Amerika ve Avrupa’nın en başarılı mobilya tasarım markalarının arasında bulunuyor.

River Tek Kişilik Yatağın yalın çizgileri, modern çocuk odaları için mükemmel bir seçim! Bu eşsiz yatak, yerden tasarruf eden zarif bir tasarıma sahiptir, ayak ucunda oturmak için bir bank içerir, ayrıca altında arkadaş yatağı (ayrıca satılır) için bir bölüm de ayrılmıştır. Ayak ucundaki bank, çocukların oturup kitap okuyacakları bir köşe de olabilir, kitap ve oyuncakları için bir sergileme alanı da… Seçim sizin! Alt bölümde, sadece gerekli olduğu zaman ortaya çıkan mükemmel bir ekstra yatağa sahip olabilirsiniz. Dilerseniz içine şilte koymayıp, sadece saklama alanı olarak da kullanabilirsiniz. (Arkadaş Yatağı ayrı satılır)

Güvenlik: Tüm Amerika, Kanada ve Avrupa Güvenlik ve Sağlık Standartları ile uyumludur. 100 kg'a kadar taşır.

Şilte dahil değildir. 90x200 cm şilte ile uyumludur. 

Akıllı Tasarım: Ürün demonte halde gönderilmektedir. Minimum boyutlu kutusu ile çevre dostudur (düşük karbon ayak izi).

Nakliye & Montaj: İstanbul içinde nakliye ve montaj ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Fiyatlandırma için bizimle temasa geçebilirsiniz.

Ölçüler: 223,5 x 101 cm

Malzeme: Baltık Huş Ağacı Kontra ve Eco MDF’den üretilmektedir. Su bazlı, toksik madde içermeyen ve VOC içermeyen cila ve boya kullanılmıştır.

Çevre Dostu: Avrupa’da, FSC sertifikalı fabrikada üretilmektedir. Avrupa Çevre Standartları’na sadık kalınarak üretilmiştir. Geri dönüşümlü karton kullanılarak ambalajlanmıştır. Greenguard Gold sertifikalıdır.

Amerika'dan ithal edilmiştir.

 
  • Sayı Taksit Toplam
  • 2 2290 4580
  • 3 1604,68 4814,04
  • 6 817,99 4907,93
  • 9 559,93 5039,37
  • 12 440,6 5287,15