NATURSUTTEN

Natursutten emzikler Hevea ağacının saf ve doğal kauçuk maddesinde ekolojik olarak üretilmiştir. Tüm NATURSUTTEN ürünlerinin güvenlik, sağlık ve çevre ile ilgili Avrupa Birliği (AB) yönergesine uygunluğu onaylanmıştır. (1400 Avrupa standardı EN tarafından Emzik Güvenlik gereksinimleri).

Natursutten markalı bir emzik kullarak: alerjiye neden olan maddelerden, yapay renklerden, kansere neden olan maddelerden, hormonel rahatsızlık yaratacak maddelerden, kimyasal yumuşatıcılardan, parabenler ve PVC’den bebeğinizi korumuş olursunuz.

Natursutten emzikleri, silikon emziklere göre daha yumuşaktır ve diğer emziklere gore farklı olarak tek parça üretildiğinden, bakteri ve kir birikmesine sebep olan parça aralıklarını ve çatlakları %100 oranında engeller.

Natursutten emzikleri tamamen doğal kauçuktan yapıldıkları ve renklerini açık turuncu tutabilmek için hiç bir kimyasal madde veya antioksidan kullanılmadığı için zamanla kararırlar. Bu durum tam da beklenildiği gibidir ve Natursutten emziklerinin muhteşem doğallığını yansıtır.

Orijinal emziklerinin  yumuşak malzemesinin ve şeklinin birçok avantajı vardır:

Şekli itibariyle burun bölgesine yaptığı hafif baskı ile bebeğinizde emzirme hissi yaratır.

Bebeğin doğal ağız hareketlerini izler.

Bebeğin yüzünde iz bırakmaz.

"Esneklik Testinde" inanılmaz gücünü göstermiştir.

%100 doğaldır.

Çevre dostudur ve biyolojik olarak parçalanabilir.

 

Malzeme: Doğal kauçuk

Yaş Aralığı: Orjinal Ortodontik Küçük Boy Emzik 6-12 ay arası bebekler için tavsiye edilir.

Bakım: Kullanmadan önce emziği kaynayan suyun içine batırarak 5 dakika bekleyin. Daha sonra, sıvı sabunla biraz ovalayarak soğuk suyun altında günlük temel bir temizlik gerçekleştirebilirsiniz. Derin bir temizlik ihtiyacı duyarsanız emziği bir süzgeçte hafif kaynayan suyun içine yatırılabilirsiniz. Ancak emziğin sıcak suyun içinde soğutulmaya bırakılmaması gerekir. Natursutten emzikleri bulaşık makinesinde yıkanmaz. Ayrıca sterilizasyon aleti kullanılması da tavsiye edilmemektedir.

Natursutten emzikleri her 6-8 hafta içinde değiştirilmelidir. Daha uzun kullanmanın herhangi bir zararı yoktur, ancak emzik uzun kullanımda zamanla kararmaya ve kokmaya başlar.

Danimarka'dan ithal edilmiştir.

  • Sayı Taksit Toplam
  • 2 27,5 55
  • 3 19,27 57,81
  • 6 9,82 58,94
  • 9 6,72 60,52
  • 12 5,29 63,49