LAKEN

Aktif yaşam biçimini benimsemiş, sağlığını düşünen müşterileri için çok çeşitli ve kullanışlı ürünler üretmektedir. Laken'in bütün ürünleri İspanya'da üretilmektedir! BPA içermez. Mataraların içindeki özel kaplama içeceklerin koku ve tatlarını koruduğu gibi, zararlı kimyasallar içermez.

Çelik termos suluklar küçüklerinize her yerde eşlik eder, su veya diğer soğuk içeceklerin tadını saatlerce çıkarmalarını sağlar.

Paslanmaz çelik vakum izolasyonlu yapısı ile içeceklerinizi 24 saate kadar soğuk tutar. Laken'in yeni geliştirdiği Summit kapak teknolojisi ile ağızlık tek bir parmak hareketi ile açılıp kapanabilir. Ekstra güvenlik kilidi çantada yanlışlıkla açılıp dökülmeyi engeller. 

Şişe Summit kilitli kapak dışında Classic ve Jannu kapaklar ile de uyumludur. 18/8 çelik çift duvar yapısı ile üst düzey yalıtıma sahiptir. BPA, fatalat vb. zararlı maddeler içermez. İçeceklerin tadını değiştirmez. Portakal, limon gibi narenciye suları için uygundur. Terleme yapmaz, dış yüzeyi ısınmaz.

Ölçüler: 7 cm (çap) x 18 cm (yükseklik), 350 ml hacim 

Malzeme: 18/8 Çelik. BPA, fatalat vb. zararlı maddeler içermez.

Bakım: Termosunuzu her kullanımdan sonra yıkayınız ve iyice durulayınız. Elde yıkayınız. Bulaşık makinesinde yıkanmaz. Kesinlikle mikrodalgada kullanmayınız. Laken termosunuzu kullanmadığınız zamanlarda üst kapağını açık olarak saklayınız. Termosunuzu içi sıvı doluyken buzdolabında veya buzlukta saklamayınız. 

DİKKAT: 50 derece üzerindeki sıcak içeceklerle kullanabilmek için ayrıca satılan klasik kapak takılmalıdır.

İspanya'dan ithal edilmiştir.

  • Sayı Taksit Toplam
  • 2 140 280
  • 3 98,1 294,31
  • 6 50,01 300,05
  • 9 34,23 308,08
  • 12 26,94 323,23