Jack N'Jill

 

Avusturalya menşeili marka çocuklar için güvenli diş macunu üretme konusunda uzmanlaşmıştır. 30'dan fazla ülkede satılan ürünler çocuklar tarafından çok seviliyor.

Jack N'Jill doğal banyo serisi göz yakmayanözel formüle sahiptir. Çocuğunuzun saçını ve vücudunu Avusturalya'ya özgü bitki ve organik yağlar ile besler ve temizler Hipoalerjeniktir. Hassas ciltler için uygundur.

Serenity serisi; Avusturalyada yetişen lavanta yağı özü, adaçayı yağı vede papatya yağı ile Jack N'Jill'in sakin ve yatıştırıcı eşsiz aromaterapi karışımıdır. İçinde bulunan Beyaz cypress yağının; yatıştırıcı ve rahatlatıcı etkisi vardır. Antiseptik özellik içerir. Ayrıca içinde bulunan Lavanta yağı rahatlatıcı ve yine antiseptik özelliktedir.

Bütün banyo serilerinde kinoa ve Şili yerli ağacı (soap bark) bulunmaktadır. Kiona yaraları: kuru cildi; kalsium, demir ve demir-fosfor gibi minerallerle korumaya yardımcı olur.  B12 vitmani içerir. Doğal amino içerir. Saçların korunmasına ve uzamasına yardımcı olur. Şili yerli Ağacı (soap bark) doğal sabun ve temizleyici olarak kullanılır. Sls'ye karşı doğal alternatif köpükleştiricidir. 

Paraben, sülfat, palmiye yağı, sentetik koruyucu ve renklendirici içermez. 

 

 

İçerik: Suda (Aqua), Decyl Glucoside, Lauryl Glucoside, Gliserin, Sodium Citrate, Gluconolactone, Xanthan Gum, Quiet Saponaria Bark Extract, Chenopodium Quinoa Tohum Ekstrakt, Panthenol, Sitrik Asit, Disodyum EDTA, Sodyum Benzoat, Glukonat Kalsiyum.

Hacim: 300 ml

Uygulama: Şampuanı elinize sıkıp, iyice köpürtün. Köpüğü çocuğunuzun ıslak saçlarına yayın ve parmak uçlarınızla nazikçe dairesel hareketlerle ovun. Saçları iyice durulayın. 

Avustralya'dan ithal edilmiştir.

 

 

  • Sayı Taksit Toplam
  • 2 47,5 95
  • 3 33,28 99,85
  • 6 16,97 101,8
  • 9 11,61 104,53
  • 12 9,14 109,67