Babiage

Belçika'dan ithal mucize uyku arkadaşı Doodoo bebeğiniz için mükemmel bir uyku arkadaşı ve anneler için vazgeçilmez bir yardımcı olacak!

Doodoo, bebeğinizin anne karnında alışık olduğu sesler ile kendini güvende hissetmesini sağlar ve rahatlatır. Ayrıca rahatlatıcı müzik seçeneği ile bebeğinizin ileriki dönemlerinde rahat uyumasına da yardımcı olur. Babiage Doodoo, yenidoğan bebeklerde çok sayıda profesyonel kişi ve doğum üniteleri tarafından kullanılmış ve onaylanmıştır.

Bebeğiniz uyandığında Doodoo sensörleri sayesinde otomatik olarak anne karnı sesi veya uyku müziği olarak çalışmaya başlar. Bebeğiniz alışık olduğu sesi duyarak tekrar uykuya dalar.

Anne karnı sesi, bebeğin anne karnındayken duyduğu kalp atışları ve kan dolaşımı sesidir. Kolik bebekler dahil olmak üzere tüm bebeklerde kullanılan Doodoo bebeğinizin güvende hissedip ağlamadan uyumasını sağlar.

Doodoo oyuncaklarının içinde bulunan minik cihaz sayesinde 2 farklı şekilde çalışır: Bebeğinizin doğumundan 9. ayına  kadar anne karnındaki sesiyle ve 9 aylıktan 3 yaşına kadar uyku müziğiyle bebeğinize eşlik edip uyumasına yardımcı olur. 

Renk: Krem

Malzeme: Polyester. Minik ses cihazı 3 adet AA kalem pil ile çalışır, piller pakete dahil değildir. 

Ölçüler: 25 cm

Bakım: Peluş oyuncak 30 derecede elde veya makinada yıkanabilir. Düşük derecede kurutma makinasında kurutma yapılabilir. Her yıkamada peluş oyuncağı, içerisindeki dolgusu eşit dağılacak şekilde düzeltmenizi tavsiye ederiz.

DİKKAT: Yıkama yapmadan önce içindeki ses cihazını çıkarınız.  

Belçika'dan ithal edilmiştir.

 

  • Sayı Taksit Toplam
  • 2 139,5 279
  • 3 97,75 293,26
  • 6 49,83 298,98
  • 9 34,11 306,98
  • 12 26,84 322,08