Nailmatic for Kids

 

Çocuklar daima anne babalarını örnek alır, onları taklit ederler. Özellikle moda ve kozmetik konusunda kızları doğuştan tutkulu! Nailmatic, bunu bir oyuna çevirecek muhteşem bir seri hazırladı. Anne-Kız takım sever misiniz? Harika! Tek bir fark var: Çocuk serisi ürünler gökkuşağı renkleri ile pırıltılarını içerir. Kızlara Lolita kırmızısı sürmek yok!

Hassas formüller, boyama kitabı şeklinde ambalajlar, capcanlı renkler ile kişisel bakım ürünleri eğlenceli bir oyuna dönüşüyor!

Su bazlı ve yumuşak formüllü, çocuklar için %100 güvenli, %100 Fransa üretimi ve %100 eğlenceli! Fithalat, folmaldehit, toluen ve parfüm gibi kimyasal maddeler içermez. Dermatologlar tarafından test edilmiştir. Giysilerde leke bırakmaz, yıkandığında kolayca çıkar.

Süper güçlerini harekete geçirmek için ojeyi çalkalayın, 1 ya da 2 kat uygulayın. Kuruması için ellerinizi biraz sallayın! İşte bu kadar! Oje çıkarıcıyı unutun! Bu cila su ve sabunla yıkanarak çıkıyor!

Bir yetişkin ile birlikte kullanılması tavsiye edilir. 3 Yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Doğumgünü partilerinizde “Nail Bar” etkinliği yapmaya ne dersiniz? Küçük prensesiniz ve arkadaş grubunu oyalamak ve keyifli vakit geçirmelerini sağlamak için mükemmel bir yol değil mi? Bırakın birbirlerine diledikleri renkte oje sürsünler! Sonra da ellerini yıkayıp yeniden başlasınlar!

Her bir kutu OMY Design & Play tarafından özel olarak tasarlanmıştır ve özel karakterlere / temalara sahiptir. Geri dönüşümlü kartondan üretilen kutular gıda boyası ile renklendirilmiştir.  Mutlaka boyama kitabı olarak kullanması için çocuğunuzu teşvik edin!

Renk: Sarı

Hacim: 8 ml

Fransa’da üretilmiştir.

 

  • Sayı Taksit Toplam
  • 2 47,5 95
  • 3 33,28 99,85
  • 6 16,97 101,8
  • 9 11,61 104,53
  • 12 9,14 109,67