Kids Living Etc x Luff

Bu muhteşem cibinliği dilerseniz beşiğinizin üzerinde kullanın, dilerseniz odanızın bir köşesinde okuma/dinlenme için özel bir alan yaratın. Her iki şekilde de odanıza masalsı bir hava katacağı kesin!

El yapımı özel bir üründür. Bu nedenle her ürünün orjinal olduğunu, renk, doku, birleşim ve benzeri açılardan birbirinden ayrışabileceğini hatırlatmak isteriz. Ürününüzü yepyeni tutmak için lütfen kullanma kılavuzunda belirtilen kullanım talimatlarına uyunuz.

Malzeme: %100 pamuk kumaş

Ölçüler: 200 (yükseklik) x 50 (çap), Maksimum asma yüksekliği ≈245 cm

Bakım: Benzer renklerle 30 derecede yıkama yapınız (hassas program). Düşük derecede kurutma yapınız. Ağartıcı kullanmayınız. Gerekirse düşük ısıda ütüleyiniz.

Dikkat: Ürünü kullanmadan önce burada yazılanları mutlaka okuyunuz.

Dekoratif bir obje olan ürününüz bir oyuncak değildir. Boğulma tehlikesi yaratabileceği için bebek ve çocuklara oyuncak olarak verilmemesi gerekir. Cibinliğinizi asarken kullandığınız kancanın ve cibinliği astığınız tavanın cibinliğin ağırlığını taşıyacağından emin olunuz.
 
Cibinliğinizi ve cibinliğinize ait parçaları bebeğinizin erişebileceği bir şekilde beşik içinde asla bırakmayınız. Cibinliği beşik üstünde dekoratif amaçlı kullanmanız durumunda, bebeğiniz beşik içindeyken cibinliği açık halde beşik etrafında bırakmayınız.
 
Bebeğiniz altı aylık olup beşik içinde hareket etmeye başladıktan sonra cibinliği beşik üstünde kullanmayınız. Beşik üstünde kullanmanız boğulma tehlikesi yaratabilir.
 
Ürününüzü ateş ve/veya ısı yayan cihazların yanında konumlandırmayınız. Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız.

Türkiye'de tasarlanmış ve üretilmiştir.

  • Sayı Taksit Toplam
  • 2 287,5 575
  • 3 201,46 604,38
  • 6 102,7 616,17
  • 9 70,3 632,67
  • 12 55,32 663,78