BABYBJORN

1961 yılından beri faaliyet gösteren Babybjörn dünyada 50’den fazla ülkede satılmaktadır. Babybjörn için en önemli üç değer: güvenlik, kalite ve tasarımdır. Tasarladığı ürünlerin ailenin tüm çocuklarında kullanılabilir kalitede olmasını hedefler. Babybjörn tasarımları yalın ve klasiktir. Gereksiz detaylar içermez. Bebek güvenliğini tehdit eden köşeler barındırmaz.

İçinde küçük ve büyük boy olmak üzere iki adet önlük bulunan Babybjörn® Yumuşak Plastik Önlük Seti, yaklaşık 4 aydan sonra katı gıda yemeğe başlayan bebekler ve çocuklar için tasarlanmıştır.


Bebeğinizin boynuna gelen kısmı bebeğinizi rahatsız etmemesi için minik yumuşak boncuk şeklinde tasarlanmıştır. Bebeğiniz masada ne kadar hareketli olursa olsun dökülen yemek parçaları önlüğün dışa kıvrık cep kısmında kalır. Su geçirmez malzemedir. Yumuşak boyun bandı çocuğunuz büyüdükçe ayarlanır. Bebek önlüğüyle her hangi bir şeyi yakalarsa, bir güvenlik özelliği olarak boyun bandı sabitlenir. 

Takılması ve çıkartılması ebeveynler için son derece kolaydır. Bebeğinizin bedenine uyumlu, mükemmel ergonomik tasarıma sahiptir.

Artık yıkanması gereken kumaş önlüklere gerek yok, Babybjörn Yumuşak Plastik Önlüğü su ile çalkalayın ve tekrar kullanın. Kıvrık cep masanın alt kısmında kalıp sıkışmayacak şekilde ideal boyuttadır.

 

Yaş Aralığı: Bebeğiniz ek gıdaya başladığı andan itibaren (4 aydan itibaren) ihtiyaç duyulduğu sürece kullanılabilir. 

İçerik: 1 Adet Küçük boy, 1 Adet Büyük boy Babybjörn Yumuşak Plastik Önlük

Malzeme: Dayanıklı ve geri dönüşümlü malzeme. Yumuşak Plastik Önlük Seti, İsveç'te %45 yenilenebilir malzemeden oluşan BPA içermeyen plastikten üretilmiştir.

Bakım: Bol ılık su ile kolayca temizlenir.

Güvenlik: Babybjörn’ün tüm mutfak ürünleri hem Avrupa hem de ABD’deki ilgili plastik güvenlik gerekliliklerine uygundur. Kullanılan plastik, Bisfenol A (BPA) ve diğer zararlı maddeler için sürekli titiz testlerden geçirilir.

İsveç’ten ithal edilmiştir.

 

 

 

 

  • Sayı Taksit Toplam
  • 2 99,5 199
  • 3 69,72 209,17
  • 6 35,54 213,25
  • 9 24,33 218,96
  • 12 19,14 229,73