BABYBJORN

1961 yılından beri faaliyet gösteren Babybjörn dünyada 50’den fazla ülkede satılmaktadır. Babybjörn için en önemli üç değer: güvenlik, kalite ve tasarımdır. Tasarladığı ürünlerin ailenin tüm çocuklarında kullanılabilir kalitede olmasını hedefler. Babybjörn tasarımları yalın ve klasiktir. Gereksiz detaylar içermez. Bebek güvenliğini tehdit eden köşeler barındırmaz.

BABYBJÖRN New Classics, 2021 yılının moda trendi olan Leopar deseni ile annelerin yeni gözdesi olacak! Annelerin beğenisine sunulan yeni klasik Bliss Leopard Collection güvenlik, ergonomi ve eşsiz tasarımı bir araya getiriyor.

 

Sallanmak sadece eğlenmek ve sakinleştirmek için değildir. Bebeğiniz kendi kendine sallarken temel motor hareketlerini ve dengesini sağlamak için alıştırma yapmış olur. Balance Bliss Ana Kucağı pediatristlerle yapılan yakın çalışmalar ve 45 yıllık ürün geliştirme ve tecrübelerin sonucu geliştirilmiştir. Ana Kucağının, zararlı maddeler içermeyen pamuklu, yumuşacık kumaşları hassas bebek cildi için idealdir. 

Bebeğinizin vücuduna göre şekillenen oturma kısmı ergonomik olarak tasarlanmıştır. Ana kucağı çocuğunuzun kendi hareketi ile sallanır ve bu da gelişimini destekler. Pile ihtiyaç yoktur. Motor becerilerini ve dengesini geliştirir. Tıp uzmanları, ebeveynler ve çocuklarla yapılan yakın çalışmalarla tasarlanmıştır. Çocuğunuz kendi başına ana kucağına oturabilecek kadar büyüdüğünde konforlu bir koltuğa dönüşür. Bu durumda emniyet kemerinin çıkartılması gerekir. Kolaylıkla ve sessizce ayarlanabilir. Güvenle sabitlenir. 

Üç pozisyona ayarlanabilir: oyun (en yüksek kademe), dinlenme (orta kademe) ve uyku (alçak kademe). Lütfen dikkat! Her pozisyon için uygun maksimum ağırlık değişir. Oyun: 13 kg./ Dinlenme: 10 kg. / Uyku: 7 kg. 

Çift taraflı, yumuşak, zararlı maddeler içermeyen pamuklu kumaşları, dayanıklı konforlu ve uzun süre kullanım sağlar. Metal şasenin etrafındaki yumuşak dolgu kılıf hoş bir dokunuş hissi verir. Şasenin alt kenarlarındaki lastik koruma zeminin zarar görmesini ve ana kucağının  kaymasını önler. Kompakt olduğundan ve kolayca katlandığından seyahatlere de götürebilirsiniz. 

Malzeme: %100 Pamuk. Oturma kısmı su geçirmez kumaşla takviye edilmiştir. Ana kucağında kullanılan tüm kumaşlar bebeğinizin hassas cildine zarar verebilecek ve alerjiye sebep olabilecek hiçbir madde içermez. Oeko-teks 100 Standardı, 1. Sınıf ‘a göre test edilmiş ve onaylanmıştır.

Yaş Aralığı: 0-2 Yaş ( 3,5-13 kg, 53 cm'den itibaren)

Ölçüler: 11 x 89 x 39 cm (Katlanmış halde)

Taşıma Kapasitesi: Maksimum 13 kg

Ürün Ağırlığı: 2.1 kg

Bakım: Kılıfın çıkartılması ve yıkanması çok kolaydır. Makinede 40 derecede yıkanabilir. Kılıfı makinada tek başına yıkayınız. Organik jel deterjan önerilir. Kurutma makinesinde kurutma önerilmez.

Ödüller: Good Design Awards, Japonya 2008

İsveç’ten ithal edilmiştir.

 

 

 

  • Sayı Taksit Toplam
  • 2 999,5 1999
  • 3 700,38 2101,15
  • 6 357,02 2142,13
  • 9 244,39 2199,5
  • 12 192,3 2307,65