Hipmask

Modaya uygun tasarlanmış yıkanabilir kumaş maskeler. Maske takmak günlük hayatımızın bir parçası haline geldi ve bu nedenle sadece iyi görünmekle kalmamalı, aynı zamanda gerçekten iyi hissetmeliyiz. Renkli ve eğlenceli tasarımlı hipmask'ler alışveriş, yürüyüş veya spor sırasında kullanmak için rahattır, çünkü özellikle nefes alabilir ve esnek yapıdalar. Özel antimikrobiyal kaplaması ayrıca bakteri ve mantarlara karşı filtre görevini görür. Ayrıca yıkandıktan sonra çok çabuk kurudukları için her zaman kullanıma hazırlar.

50 yıkamaya kadar dayanıklı, tekrar kullanılabilir kumaş maske! Rahat nefes aldırır ve çabuk kurur (± 30 dakika). Ağız, çene ve burun bölgesine rahat oturan esnek kesime sahiptir. Yumuşak dokulu ve nemi dışarı atarak kuru kalan örme kumaştan yapılmıştır.

BI-OME® AM5 anti-mikrobiyal kaplaması ile bakteri ve mikroplara karsı koruma sağlar.

 

İçerik: %97 Polyester, %3 Elastan

Kullanım ve bakım: Maskenizi ellerinizi yıkadıktan sonta takın. Ağız ve burnu tamamen örtün. Kullanım sırasında maskeye dokunmaktan kaçının. Maskeyi kirli yüzeylere koymayın. Kullanılmış maskenizi yüksek sıcaklıklarda yıkayın. Ayrıca diğer tüm önlemlere uyun; sosyal mesafeye dikkat edin, ellerinizi düzenli olarak yıkayın ve yüzünüze dokunmaktan kaçının.

Önemli: Bu maske tıbbi bir maske değildir ve tıbbi ekipmanların yerini alması için üretilmemiştir!

Kalite Belgeleri: OEKO-TEX® STANDARD 100 sertifikalı. TSE EN 14683 Standartlarına uygun üretilmiştir.

Almanya'da tasarlanmış ve Türkiye'de üretilmiştir.

  • Sayı Taksit Toplam
  • 2 37,5 75
  • 3 26,28 78,83
  • 6 13,4 80,37
  • 9 9,17 82,52
  • 12 7,22 86,58