Nailmatic for Kids

Çocuklar daima anne babalarını örnek alır, onları taklit ederler. Özellikle moda ve kozmetik konusunda kızları doğuştan tutkulu! Nailmatic, bunu bir oyuna çevirecek muhteşem bir seri hazırladı. Anne-Kız takım sever misiniz? Harika! Tek bir fark var: Çocuk serisi ürünler gökkuşağı renkleri ile pırıltılarını içerir. Kızlara Lolita kırmızısı sürmek yok!

Tırnak cilası yapım kiti 5 adet solüsyon (pembe, sarı, mavi, beyaz, simli) içerir. Sette 4 adet boş şişe, 1 adet kesilebilir ölçek, 12 adet minik bilye ve 4 adet etiket bulunur. Kutu üzerinde bulunan ölçeği kesin. Boş şişenin yanına koyun. Şişe içine 3 adet minik bilyelerden ekleyin. Dileğiniz renklerden (solüsyon şişesi) dökerek hayalinizdeki oje rengini oluşturun. Sonra rengin tam olarak oluşması için iyice (en az 1 dakika) çalkalayın. Size özel tırnak cilası hazır. Özel etiketlerine ojeye vereceğiniz ismi ve yapım tarihini yazabilirsiniz. Yapım tarihinden itibaren 12 ay içinde kullanılması tavsiye edilir. İçinde 33 farklı renkten oluşan renk reçetesi ayrıca yer alır ama ona bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Kendi renginizi kendiniz yaratın!

Pijama partisi veya doğumgünlerinde aktivite amaçlı olarak kullanabilirsiniz. Eğlence garantili bir kit!

Hassas formüller, capcanlı renkler ile kişisel bakım ürünleri eğlenceli bir oyuna dönüşüyor! Su bazlı ve yumuşak formüllü, çocuklar için %100 güvenli, %100 Fransa üretimi ve %100 eğlenceli! Fithalat, folmaldehit, toluen ve parfüm gibi kimyasal maddeler içermez. Dermatologlar tarafından test edilmiştir. Giysilerde leke bırakmaz, yıkandığında kolayca çıkar.

Süper güçlerini harekete geçirmek için ojeyi çalkalayın, 1 ya da 2 kat uygulayın. Kuruması için ellerinizi biraz sallayın! İşte bu kadar! Oje çıkarıcıyı unutun! Bu cila su ve sabunla yıkanarak çıkıyor! Bir yetişkin ile birlikte kullanılması tavsiye edilir. 

 

 

İçerik: 5 x 8 ml (solüsyon), 4 x 8ml (şişe), 4 adet etiket, 12 adet minik bilye

Yaş Aralığı: 7 yaş ve üzeri

Fransa’da üretilmiştir.

 

  • Sayı Taksit Toplam
  • 2 200 400
  • 3 140,15 420,44
  • 6 71,44 428,64
  • 9 48,9 440,12
  • 12 38,48 461,76