Unigo

Unigo oyun matları bebek yoga matlarına ve pilates matlarına çok benzer. Özel yüzey dokusu ve kalınlığı sebebiyle çocukları düşme anında yaralanma riskine karşı korur. Unigo çocuk oyun matları çift taraflıdır ve her iki yüzeyinde de farklı desenler yer almaktadır. Unigo oyun halıları sıvı geçirmez ve kullanım ömrü boyunca antialerjiktir. Unigo oyun halıları çocukların beden gelişimini destekleyen spor hareketlerini ebeveynleri ile birlikte rahatlıkla yapabilmelerine yardımcı olur. Unigo çocuk odası halı çeşitleri aynı zamanda eğitici ve eğlendirici desenlerden oluşur. Unigo Oyun matları düşme anında çocukları darbeye karşı korur. Unigo oyun halılarının yumuşak yüzeyi çocukların emekleme döneminde dizlerinde ve dirseklerinde tahrişi önleyici niteliktedir. Sıvı geçirmeyen özel yüzey dokusu sebebiyle oyun halıları, kullanım süresi boyunca anti-alerjik ve anti-bakteriyeldir. Unigo Oyun halıları, alerjik astım rahatsızlığı ve alerji yatkınlığı olan çocuklara güvenle önerilmektedir. Unigo oyun matları/halıları, büyüklerin ve çocukların oyunlarına katılımını sağlayacak şekilde özellikle geniş ebatlarda tasarlanmıştır. Unigo oyun halıları yaz aylarında bahçede kullanılabilir. Küçük ebatlı oyun matı modelleri seyahatlerde de kullanılabilir. Bebeğinizle oyun oynarken, Unigo oyun matının/halısının üzerine birlikte uzanabilir, bedensel gelişimini desteklemek için spor hareketleri yapabilir, hatta bebeğiniz ile birlikte emekleyebilirsiniz. Unigo oyun matları-halıları doğduğu günden itibaren çocukların ve ebeveynlerin en konforlu oyun alanıdır.

Unigo Comflor oyun matları genellikle ön yüzeyleri bebeklerin ve çocukların hayal gücünü geliştirmeye yönelik tasarlanmıştır. Unigo Comflor Pastel Triangle oyun matının/halısının ön yüzeyinde, pastel ve sade tonlarda bulutlar bulunmaktadır. Sade oyun halısı, dekoratif oyun matı seven anneler ve bebekleri için özel olarak tasarlanmıştır. Unigo Pastel Triangle oyun matı – halısı 13 mm kalınlığındadır. 

Unigo Comflor Pastel Triangle oyun matının/halısının ön yüzeyinde, pastel tonlarda üçgenler bulunmaktadır. Dekoratif oyun halısı arayan anneler ve bebek odaları için en iyi seçenektir. Pastel tonları ile her odaya uyum sağlar. Sade bir bebek odası dekorasyonu sunar.

Dolgu köpük hammaddeden, tek katman halinde üretilen Unigo bebek odası oyun matları/halıları kalınlığı sayesinde darbe emici özelliğe sahiptir. Çocukları düşme ve yaralanmalara karşı korur. Yenidoğan evresinden itibaren, güvenli bir oyun alanı sunar. Özel dokusu sayesinde son derece esnek olan matlar, çocukların dişleme ve tırnaklama hareketlerine karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz, kopmaz.

 

Malzeme: Unigo oyun matları/halıları dolgu köpük hammaddeden tek katman halinde üretilmektedir. Unigo oyun halıları ileri teknoloji ürünüdür, dünya çapında standartlaştırılmış sağlık ve güvenlik sertifikalarına sahiptir.

Ağır metal, fithalat içermez. Formaldehit ve zehirli gaz içermez. Avrupa oyuncak standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Kullanılan boyalar, çocuklara özel boyalardır, yüksek bir teknoloji ile üretilmektedir. 

Ölçüler: 210 x 140 cm (Kalınlık 13 mm)

Bakım: Ürünler sadece nemli bir havlu ile veya bebekler için kullanılan ıslak mendiller ile silinerek temizlenir. Bebeklerin cildine kullanılan bir şampuan ile sabunlu bir havlu yaparak da temizlenebilir. Hafifçe ve bastırmadan temizlemek gerekir. Kimyasal temizleyiciler önerilmemektedir. 

Kore'den ithal edilmiştir.

  • Sayı Taksit Toplam
  • 2 574,5 1149
  • 3 402,57 1207,71
  • 6 205,21 1231,27
  • 9 140,47 1264,24
  • 12 110,53 1326,41