MUCA

Ebeveynler tarafından tasarlanan, BIG GOGI, geniş kapasitesi, 4 farklı taşıma şekli ve bakım aksesuarlarıyla, hem tek hem de çok çocuklu aileler için şık ve fonksiyonel bir bebek bakım çantasıdır.

Asma apartı sayesinde sırta, omuza, çapraz şekilde ya da elde tutarak taşınabilir. Suya dayanıklı dış ve iç astarlara sahiptir. Ekstra geniş çanta ağzının ikili fermuar sistemi oldukça güvenlidir. Uzunluğu ayarlanabilir, omuz destekli ve deri detaylı omuz askıları mevcuttur. Deri kapama detaylı çıtçıtlanabilen elde tutma kulbu bulunur.

İç kısımda 1 geniş file cep, 1 geniş kumaş cep ve 2 orta boy göz yer alır. İki çocuğun eşyalarını kategorize etmek için çantayı ikiye bölen cırt cırtlı çıkabilen separatörü bulunur. Çantanın dış iki yan kısmında diyagonal cepler mevcuttur. Ön tarafta geniş ebeveyn cebi, iç bölümde iki adet fermuarlı file cep, biri büyük biri küçük iki adet açık cep ile eşyalarızı daha düzenli tutabilirsiniz. Panda Obi illüstrasyonlu mineli döküm rozet çantanın yanında gelir.

Silinebilir, açık renk iç astarlar sayesinde çantanın içindekileri rahatça bulabilirsiniz.

Çanta içerisinde katlanabilir, geniş yumuşak pedli alt değiştirme matı, izolasyonlu biberon çantası (en az iki biberon taşır) yer alır. Biberon çantası içeriğini soğuk veya sıcak tutma özelliğine sahiptir. Fermuarlı emzik çantasının elastik bantları iki adet emziği taşır ve çantanın üzerine klipslenebilmesi sayesinde emziklere kolay erişim sağlar. İki adet kancalı ve deri detaylı bebek arabasına takma askısı bulunur.

Üst tokası açılarak bebek arabasına ayrıca asılabilir. Deri MUCA logoludur.

 
 
Renk: Gri Kırçıllı & Siyah
 
​Ölçüler: 42 x 34 x 17 cm (Çanta), 19 x 9 cm çap (Biberon çantası), 9 cm çap (Emzik çantası), 20x24 cm katlı/50x70 cm açık (Alt değiştirme minderi). Bebek arabası aparat uzunluğu: 30 cm

Malzeme: Suya dayanıklı, ftalatsız polyester.  

Bakım : Çanta ve alt açma örtüsünü nemli bir bezle temizleyebilirsiniz.​ Kendiliğinden kurumaya bırakınız. Ürünün kumaş astarı ve deri detayları makinede zarar görebilir. Makinede yıkanıp zarar gören ürünlerden MUCA markası sorumlu değildir. ​

Türkiye'de tasarlanmış ve üretilmiştir.

  • Sayı Taksit Toplam
  • 2 362,5 725
  • 3 254,02 762,05
  • 6 129,49 776,91
  • 9 88,64 797,72
  • 12 69,75 836,94