Kokoso Baby

Kokoso Baby’nin saf, doğal ve hassas cilt bakım ürünleri yüksek kalitede organik hindistan cevizi yağı içermektedir. Hindistan cevizi yağı bebeğinizin cildini korumak için en saf ve nazik yollardan biridir. Doğa harikası olan bu yağ, tropik ülkelerde çok uzun yıllardır cildi beslemek ve nemlendirmek için kullanılıyor. Saf hindistan cevizi yağının içerisinde benzersiz bir yağ asitleri bileşeni olan lirik asit (bu sihirli şifa bileşeni aynı zamanda anne sütünde de bulunuyor) ve aynı zamanda kaprilik asit ile kaprik asit bulunuyor. Çok küçük ve kolayca emilebilen moleküllerden oluşan bu özel yağ asitleri bebeğinizin cildini rahatlatıp nemlendirirken aynı zamanda bebek yumuşaklığını hissetmenizi sağlıyor. Tam da doğa ananın olmasını istediği şekilde!

Banyo zamanında bebeğinizin ihtiyacı olacak tüm ürünler bu sette ! 

Saç ve Vücut Şampuanı: Ödüllü saç ve vücut şampuanı, bebeğinizin cildini, saç derisini ve saçlarını hem temizlemek hem de beslemek için sevgiyle yaratılmıştır. Yumuşak kremsi formülünde %10 nemlendirici organik hindistan cevizi yağı ile harmanlanmış yatıştırıcı organik aloe vera ve yumuşak bitki bazlı özler yer almaktadır. Kesinlikle zararlı kimyasallar yoktur.  Üstelik ECOCERT tarafından onaylanmıştır. Kokoso Baby banyo keyfi sonrası size tertemiz nazik ve bebek yumuşaklığında bir cilt vadediyor.

PH dengeli formüle sahiptir. Vegan üründür. Ultra yumuşaktır, doğumdan itibaren kullanılabilir. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Hassas ve egzamalı ciltler için uygundur. Tamamen yüksek kaliteli doğal ve organik malzemeler ile üretilmiştir. İçeriğindeki her şey hassas ciltlere göre seçilmiştir. İsviçre'de yaratılan imza Hindistan cevizi kokusu %100 doğaldır ve alerjen içermez. 

Bebek Losyonu: Bitki bazlı, saf ve yumuşak losyonumuz bebeğinizin cildini anında nemlendirir, yumuşatır ve pürüzsüzleştirir. Hindistan cevizi ve tatlı badem yağı cildi yumuşatıp beslenirken, doğal bitki şekerleri (*) cildin bariyer işlevini aktif olarak iyileştirir ve su kaybını önlemeye yardımcı olur. İsviçre’de özel olarak üretilen hindistan cevizi kokusu %100 doğaldır ve alerjen içermez.

Hassas ve egzama eğilimli ciltler için uygundur. 

Doğal Konjak Sünger: Son derece yumuşak, tamamen doğal bebek banyo süngeri, en yeni ve en hassas cildi bile temizlemek için mükemmeldir. %100 saf konjaktan yapılmış, tahriş etmeyen ince bitki lifleri ve doğal antioksidan özellikleriyle, bebeğinizin cildini nazikçe temizleyerek korunmasına ve bakımına yardımcı olur. Bu akıllı küçük sünger, cildin pH seviyelerini dengelemeye bile yardımcı olur.

Bebeklerin temizliği için sadece su ile birlikte vücudun her bölgesinde kullanılabilir. Yumuşak ve etkili bir temizlik yapmak için Kokoso Baby Saç ve Vücut Şampuanı ile birlikte kullanın. %100 doğaldır, sürdürülebilir bitki liflerinden üretildiği için biyolojik olarak parçalanabilir. 

Sünger Bakımı: Tamamen doğal olan bitki lifleri zamanla bozulmaya başlar, bu nedenle bu süngeri kullanım sıklığına göre ortalama 1 ila 3 ayda bir değiştirmenizi öneririz. Mümkün olduğunca uzun süre dayanmasına yardımcı olmak için, süngerinizi temiz durulayın ve kuruması için kurutma filesine asın.

 

İçerik: Saç ve Vücut Şampuanı (200 ml), Bebek Losyonu (190 ml), Doğal Konjak Sünger

İngiltere'den ithal edilmiştir.

 

 

  • Sayı Taksit Toplam
  • 2 244,5 489
  • 3 171,33 513,99
  • 6 87,34 524,01
  • 9 59,78 538,05
  • 12 47,04 564,5