Kokoso Baby

Kokoso Baby’nin saf, doğal ve hassas cilt bakım ürünleri yüksek kalitede organik hindistan cevizi yağı içermektedir. Hindistan cevizi yağı bebeğinizin cildini korumak için en saf ve nazik yollardan biridir. Doğa harikası olan bu yağ, tropik ülkelerde çok uzun yıllardır cildi beslemek ve nemlendirmek için kullanılıyor. Saf hindistan cevizi yağının içerisinde benzersiz bir yağ asitleri bileşeni olan lirik asit (bu sihirli şifa bileşeni aynı zamanda anne sütünde de bulunuyor) ve aynı zamanda kaprilik asit ile kaprik asit bulunuyor. Çok küçük ve kolayca emilebilen moleküllerden oluşan bu özel yağ asitleri bebeğinizin cildini rahatlatıp nemlendirirken aynı zamanda bebek yumuşaklığını hissetmenizi sağlıyor. Tam da doğa ananın olmasını istediği şekilde!

Yüksek kaliteli organik Hindistan cevizi yağı ile bebeğinizin hassas ve genç cildini en iyi şekilde nemlendirip koruyabilirsiniz. Besleyici doğal besinler ve cilt dostu yağ asitleri ile dolu, bu sihirli ve çok amaçlı nemlendirici, bebeğinizin cilt bakım rutinin vazgeçilmezi olacak! Günlük kullanımda derin nemlendirici vücut yağı olarak, ipeksi yumuşaklık için bebek masaj yağı ve çok daha fazlası olarak kullanabilirsiniz.

Bebeklerin hassas ciltleri için özel olarak seçilen Tayland’ın en iyi kalitedeki organik Hindistan cevizlerinden taze ve soğuk sıkım yöntemi ile edilmektedir. Her 168 gr paket ortalama 3 adet yüksek kalite organik Hindistan cevizinin tüm faydasını içermektedir.

Ultra hafif taze sıkılmış hindistan cevizi yağının tüm faydalarını içerir. Nemlendirici, pişik önleyici, masaj yağı, hamilelikte karın çatlak önleyici, makyaj temizleyici, saç maskesi, güneş sonrası cilt bakımı, dudak bakımı ve çok daha fazlası…

Hassas ve egzamalı ciltler için kullanıma uygundur. Bebekler için güvenli, hafif ve BPA içermeyen geri dönüştürülebilir ambalajla paketlenmiştir. Etik değerlere uygun üretilmiş, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Hiçbir ağır kimyasal içermez.

 

İçerik: %100 Hindistan Cevizi Yağı

Ağırlık: 168 gr

Kullanım: Yenidoğandan itibaren kullanıma uygundur. İlk kullanım öncesinde cildin küçük bir bölümünde test edilmesi önerilir. Sadece bebekler için değil tüm aile bireyleri için kullanılabilir.

UNUTMAYIN! Kokoso Baby Organik Hindistan Cevizi Yağı 24 derece hava sıcaklığı ve üzerinde sıvı hale gelecektir. Bu ürünün doğallığından kaynaklanmaktadır. Ürün kapağını dikkatli açmanızı önemle rica ederiz. Ürünü aynı zamanda direkt güneş ışığından, radyatörlerden ve direkt ısı alan yerlerden uzak tutunuz. Sıcak havalarda katı olarak kalmasını istiyorsanız buzdolabında saklayabilirsiniz.

İngiltere'den ithal edilmiştir.

 

 

  • Sayı Taksit Toplam
  • 2 99,5 199
  • 3 69,72 209,17
  • 6 35,54 213,25
  • 9 24,33 218,96
  • 12 19,14 229,73