Trukid

TruBaby Egzama ve Hassas Cilt Kremi, cilt tahrişi, deformasyon, hassas ciltli bebekler ve egzema rahatsızlık başlangıcı olan bebekler için geliştirilmiştir.

İçeriğindeki doğal Allatoin maddesi ile egzama hassaslıkları, cilt tahriş, deformasyon, hassaslık veya benzer cilt yıpranmaları artık söz konusu olmayacak. Rahatlatıcı, nemlendirici ve besleyici bu krem ile gece gündüz her ihtiyaç duyulan zamanda güvenle kullanılarak bebeğinizin cildinin ipeksi bir yumuşaklığa sahip olduğunu, kuruluktan eser kalmadığını ve güçlenip nemlendiğini gülümseyerek izleyin. Tamamen doğal bitki ve yağ özleri karışımı cildin güvenle yatışmasını, rahatlamasını sağlar. Aloe vera, hindistan cevizi ve jojoba yağı içerir. Çok hassas cilt tipleri  için idealdir. Taze narenciye kokusu, bebeğiniz  için mükemmel bir konfor sunuyor.

Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. EWG Skin Deep Database sitesinde Trukid ürünlerini inceleyebilirsiniz. Trukid ürünlerinin hiçbiri paraben, fitalat ve ambalajında bpa içermez.

 

İçindekiler: Su Saf, Kaprik Kaprilik Trigliseritlerde, Ayçiçek Yağı, Gliserin, Aloe Barbadensis Yaprak Suyu, Stearik Asit, Glyceryl Stearate, Shea Yağı, Stearil Alkol, Panthenol, Jojoba Yağı, Allantoin, Hyaluronik Asit, Kakao Yağı, Xanthane Sakız, Algin, E vitamini, poliaminopropil Biguanid, Etil Hexyl Gliserin, greyfurt uçucu yağlar, mandalina ve tatlı portakal.

Hacim: 118 ml

Uygulama: Bebeğinizin yüz ve vücuduna bol miktarda uygulayın. Özellikle banyo sonrası nemli cilde gece uykudan önce ya da gün boyunca, tatilde ekstra koruma için güneş altında ihtiyaç duyuldukça güvenle kullanabilirsiniz.
 
Not: Müşterilerimizin ürünlerimizi kullanmadan önce el bileğinin iç kısmına çok az miktarda uygulayıp 15 dakika boyunca gözlemlemeniz tavsiye edilir.

Amerika'dan ithal edilmiştir.

 

  • Sayı Taksit Toplam
  • 2 55 110
  • 3 38,54 115,62
  • 6 19,65 117,88
  • 9 13,45 121,03
  • 12 10,58 126,98