İncila'nın Odası
TL

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 

İncila’nın odasını, beyaz mobilyaların soğuk havasını yumuşatacak pastel renkli aksesuarlar ve İskandinav çizgiler kullanılarak tasarladık. Odayı tasarlarken yaratmak istediğimiz hava, sadece uyumak ve diğer temel ihtiyaçlar için kullanılacak bir yatak odası hazırlamak değil; aynı zamanda kaliteli vakit geçirip, oyun oynayacağı ve en önemlisi içinde eğlenip, çok seveceği bir oda oluşturmaktı.

Odanın bir bölümünde, oturma grubu ve mutfak da içeren Cafe İncila’yı kurduk. Ahşap mutfak aksesuarları hem dekoratif olarak güzel, hem de saatlerde oyun oynama garantisi sunuyor! Kitapları çok seven İncila için Montessori mantığı içeren, alt raflarına rahatlıkla ulaşabileceği ve istediği kitabı alabileceği mini bir kitaplık oluşturduk.

İskandinav stilinin vazgeçilmezleri arasında yer alan ev şeklindeki ahşap duvar rafları ve  String Raf Ünitesi üzerinde, favori Kids,Living, etc ürünlerini de bol bol kullanarak, rengarenk ve eğlenceli bir ortam yarattık. Duvar stickerları, püsküller, harf banner’lar ve çeşitli duvar süsleri kullanarak odayı sıradan bir bebek/çocuk odasından ayrıştırdık.